Zímní pneu barum

Připravte se na zimní období s předstihem! Máte možnost získat zimní pneu vynikající kvality za skvělou cenu. Kontaktujte nás a nechte všechny starosti na nás!

 

Zimní pneu Barum

Nikdy nevjíždějme do tuhé zimy letní pneumatikou, nemusí to dobře dopadnout. Jízda na letních pneumatikách v zimě je totiž vyslovený hazard, který je dokonce na některých místech striktně regulován zákonem.

 V čem je zimní pneumatika jiná?

Mráz a sníh výrazně mění vlastnosti povrchu vozovky a zimní pneumatika je na provoz po takto změněném povrchu daleko lépe připravena. Má jinak strukturovaný dezén běhounu a díky tomu lépe odvádí vodu, která by jinak mohla zapříčinit smyk. Zároveň je více drážkovaná, což  rovněž výrazně zvyšuje přilnavost k povrchu vozovky. Je vyráběná z měkčího materiálu, který napomáhá zachování pružnosti daleko více než tvrdší materiál, z něhož jsou vyráběny pneumatiky letní.

 Kdy přezout do zimních pneumatik?

Jakmile teploty klesnou pod sedm stupňů Celsia, nastupuje čas zimních pneumatik. Letní pneumatiky začínají už při těchto teplotách tuhnout, zhoršuje se jejich adheze neboli přilnavost k povrchu a je daleko větší nebezpečí, že se vozidlo i při jednoduchém manévru stane neovladatelné.

 Zimní pneumatiky Barum

Mnohaleté zkušenosti firmy Barum ve výrobě zimních pneumatik se zhmotnily v pneumatikách Polaris, Polaris 2 a Polaris 3. Jsou to pneumatiky, které využívají nejnovějších poznatků a které se díky svým vlastnostem spolehlivě dokáží vypořádat se svištícím povrchem rychlé kluzké silnice i se zasněženými stráněmi vysoko v horách. 

 
 
 
 
 
Partnerem této stránky jsou internetové obchody pneu-kvalitne.cz a  pneu-kvalitne.sk. Kvalitní zimní pneuelektrony a autobaterie za nejnižší ceny.
letní pneu