Technické informace k produktům

V případě, že sháníte konkretní technické informace k našim pneumatikám, jste na správné stránce. 

 

Technické informace o pneumatikách Barum

Barum vychází svým zákazníkům vstříc jak výborným poměrem mezi cenou a kvalitou jednotlivých výrobků, tak i snahou o jejich neustálé zdokonalování. Vývoj jde vpřed ve všech odvětvích a ani pneumatiky nejsou výjimkou. Proč se můžeme při koupi pneumatik s důvěrou obrátit právě na pneumatiky Barum?

Barum Belt Concept

Lepší rozložení tlaku pneumatiky na vozovku a lepší kilometrový výkon, to je důsledek používání nové konstrukce Barum Belt Concept. Koncepce plochého nárazníku pneumatiky zabezpečuje maximální přenos bočních sil a vylepšuje tak kvalitu a bezpečnost jízdy.

 Lamely pro zimní pneumatiky

Zimní pneumatika Barum Polaris 3 se může přít o atypickou kombinaci dvou typů lamel, sinusové lamely v ramenné oblasti a Z-lamely v oblasti středové. Díky této kombinaci je pneumatika Barum Polaris lépe udržitelná na vozovce, má vylepšený záběr a lépe reaguje na brzdění. Záběr na sněhu rovněž vylepšují obvodové lamely obsahující veliký počet záběrových hran. Těchto lamel je v pneumatice více než 1500.

 Neustálé vylepšování

Barum se stále snaží vylepšovat směsi, ze kterých jsou pneumatiky vyráběny. Ať už se jedná o tvrdší směsi pro letní pneumatiky, měkčí pro zimní nebo kompromisní pro celoroční, nikdy se nelze zastavit. Současná věda přináší obrovské množství stále nových a nových poznatků, které každý, kdo je připraven, může využít ke spokojenosti svého zákazníka.

Barum připraven je.

 

Partnerem této stránky jsou internetové obchody pneu-kvalitne.cz a  pneu-kvalitne.sk. Kvalitní zimní pneuelektrony a autobaterie za nejnižší ceny.

letní pneu