Pneumatiky Barum Quartaris

V každém oboru existují nejen specialisté, kteří naprosto precizně zvládají tu či onu část, ale i univerzálové, kteří, ač ne tak do detailů, zvládají celý obor.

I tak se dá zjednodušeně popsat pneumatika Quartaris. Protože není tak úzce specializovaná na konkrétní období jako letní a zimní pneumatiky, je dobře použitelná v létě i v zimě.

 Barum Quartaris – pneumatika na celý rok

Barum Quartaris je celoroční pneumatika vyrobená ze speciální směsi, která zaručuje dobrou přilnavost jak na letních rozpálených vozovkách, tak na cestách trpících podzimními plískanicemi nebo na zasněženém či zamrzlém prostoru. Určitě nemůže v žádném případě dosáhnout špičkového splynutí Barum Bravuris a Barum Brillantis s létem a Barum Polaris se zimou, ale přinejmenším to je dobře použitelná alternativa.

 Pro koho jsou Barum Quartaris dobrou volbou?

Ne všichni svá vozidla startujeme denně. Používání celoročních pneumatik Quartaris má svůj smysl, když auto vyjede jen občas a představa, že přezouvání pneumatik je takřka častější než jízdy, nedělá jeho majiteli žádnou radost.

Pneumatiky Barum Quartaris jsou dobrou volbou i pro ty, kteří do svého vozu nechtějí příliš investovat, ať už proto, že jim připadá zbytečné sezónní používání specializovaných plášťů na kola a nebo mají v plánu pořídit si za nějakou dobu jiný automobil a nechtějí zbytečně kupovat několik sad pneumatik.

Partnerem této stránky jsou internetové obchody pneu-kvalitne.cz a  pneu-kvalitne.sk. Kvalitní zimní pneuelektrony a autobaterie za nejnižší ceny.

letní pneu