Pneumatiky Barum Polaris

Už z názvu tohoto typu pneumatik čiší chlad a to je dobře, protože Barum Polaris 3 jsou pneumatiky určené pro zimní provoz. Vjet na sníh letními pneumatikami je hazard a právě proto jsou zde Barum Polaris, určené pro nejčastěji používaná vozidla po celé Evropě.

 

Od uliček k horám

Barum Polaris jsou pneumatiky, které spolehlivě přilnou k dálničnímu povrchu, mohou se projíždět zasněženými vesničkami a jsou schopné vypořádat se i s nepříjemným kopcovitým zasněženým terénem. Skvělá konstrukce Barum Best Concept napomáhá lepšímu spojení pneumatiky s vozovkou a tím i k lepšímu udržení vozidla v dráze, ať už se jedná o suchou či mokrou vozovku, o terén pokrytý sněhem či zanesený nesouměrnou břečkou.

 Další výhody pneumatik Polaris

- minimalizovaná opotřebitelnost

- vysoký kilometrový výkon

- nízká úroveň hluku

 Dvojitá koncepce lamel

Sinusová lamela v ramenní oblasti a takzvaná Z-lamela v oblasti středové svou dobře vyladěnou kombinací zajišťují pneumatikám Barum Polaris 3 vlastnosti, na které by jinak nedosáhly. Napomáhají lepšímu držení dráhy na vozovce a zároveň zlepšují záběr a brzdění.

Obvodové lamely, kterých je v každé pneumatice více než 1500 a které obsahují veliký počet záběrových hran, rovněž vylepšují záběr na zasněženém terénu.

 Barum Polaris přinášejí uklidnění

Pokud před zimou nazujeme na kola svého vozu pneumatiky Barum Polaris 3, můžeme si klidně vydechnout, protože jsme pro svou bezpečnost a své zdraví právě udělali to nejlepší, co jsme mohli.

Partnerem této stránky jsou internetové obchody pneu-kvalitne.cz a  pneu-kvalitne.sk. Kvalitní zimní pneuelektrony a autobaterie za nejnižší ceny.

letní pneu