Letní pneumatiky Barum Brillantis 2

Uslyšíme-li název Barum Brillantis, myšlenky se nám zachvějí a pak se okamžitě seběhnou ke slovíčku brilantní. Běžely naše myšlenky správným směrem? Jsou letní pneumatiky Barum Brillantis opravdu brilantní? Můžeme se na ně opravdu spolehnout?

 

 Brilantní pneumatiky Brillantis

Ano, pneumatikám Barum Brillantis můžeme bez nejmenšího zaváhání dát svou plnou důvěru. Jsou to pneumatiky určené hlavně pro vozy nižší a střední třídy a skrývají v sobě mnoho výhod. Hned první z nich je to, že ač jsou Barum Brillantis 2 pneumatiky letní, mohou se používat i za výrazně zhoršených klimatických podmínek. Zároveň se, díky použití technologie Barum Belt Concept, výrazně zvýšila jejich životnost.

 Další výhody pneumatik Brillantis

- nízká hladina hluku

- prodloužená životnost

- zkrácená brzdná dráha

- vysoká odolnost proti aquaplaningu

- výborná jízdní stabilita

- nízký valivý odpor

- indikátory proti opotřebení

- jistota rovnoměrného oděru

 Důležitá bezpečnost jízdy

Na zvýšení bezpečnosti jízdy se výrazně podílí asymetrický dezén pláště a kombinace dvou typů drážek, úzkých v bocích a průběžných na vnitřní straně, přispívá k nepřerušovanému odtoku vody. S pneumatikami Barum Brillantis a Barum Brillantis 2 se budeme na vozovce cítit bezpečně, už proto, že když se někdy výrazně zhorší počasí, nemusíme se obávat, že by nás naše pneumatiky nechaly na holičkách.

 

Partnerem této stránky jsou internetové obchody pneu-kvalitne.cz a  pneu-kvalitne.sk. Kvalitní zimní pneuelektrony a autobaterie za nejnižší ceny.

letní pneu