Letní pneumatiky Barum Bravuris 3

S pneumatikami Barum Bravuris 3 se i rychlost blesku může zdát pomalá. Barum Bravuris je vysokorychlostní letní pneumatika, která může jezdit až rychlostí 300 km/hod. To znamená, že tato skvělá pneumatika by se vám nehodila pouze v případě, že pravidelně jezdíváte rychlostí více než 300 km/hod.

 S Bravuris do mokra

S pneumatikami Bravuris se velmi příjemně jezdí na suchu i na mokré vozovce, to znamená, že jim nevadí ztížené podmínky, naopak, bravurně je překonávají. Mokré vozovce se dokáží velmi dobře přizpůsobit, takže výrazně snižují nebezpečí aquaplaningu.

 Asymetrický dezén pro ještě lepší jízdu

Široké drážky na vnější straně pneumatik Bravuris odvádějí ještě účinněji vodu, takže i díky tomu pneumatiky lépe drží na mokrém povrchu, tři široké obvodové drážky uprostřed pneumatik udržují směr a zkracují brzdnou dráhu.

 Další výhody pneumatik Bravuris

- vysoce stabilní

- zkrácená brzdná dráha

- vyšší stabilita v zatáčkách

- nízký valivý odpor

- ekonomická úspornost

- výborné boční vedení

 Barum Bravuris – dobrá volba

Pro pneumatiky Bravuris je využívána konstrukce Barum Belt Concept, která dále zvyšuje spolehlivost pneumatik a následně i bezpečnost jízdy. Koncepce Barum Bravuris a Barum Bravuris 2  jsou rozhodně dobrou volbou, ať už díky svým vlastnostem nebo kvůli výbornému poměru kvality a ceny.

 

Partnerem této stránky jsou internetové obchody pneu-kvalitne.cz a  pneu-kvalitne.sk. Kvalitní zimní pneuelektrony a autobaterie za nejnižší ceny.

letní pneu